Wybierz oddział

Kujawsko-Pomorskie na Zimowych Igrzyskach

10.03.2016

W dniach od 09.03.2016 do 12.03.2016 rozgrywane są IX Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Oddział Regionalny Kujawsko – Pomorskie reprezentowany jest przez dwunastu zawodników. Dziewięcioro z nich startuje w narciarstwie alpejskim, a trójka biega na rakietach śnieżnych. Reprezentacja oddziału składa się z zawodników z trzech klubów Olimpiad Specjalnych: Olimpijczyk Chełmno, Grud Grudziądz i Potrafimy Świecie. Zawody są kwalifikacją do Zimowych Igrzysk ŚwiatowychOlimpiad Specjalnych rozgrywanych w przyszłym roku w Austrii. Trudne warunki na stoku i trasie nie ułatwiają zawodnikom startów natomiast poziom emocji i sportowej walki jest odwrotnie proporcjonalny do temperatury śniegu. Trenerami naszych zawodników są: Łukasz Kleszczyński – rakiety śnieżne,Mirosław Dymiński, Alina Apryas – narciarstwo alpejskie i Marcin Petr –kierownik ekipy.Już wkrótce więcej informacji na temat wyników i osiągnięć naszych zawodników

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.